terenne@lists.zvukolom.org

Terénne nahrávanie

Sort by
Archived threads
Thread subject Messages Active members Last Activity
Sídlisko Sásová v Banskej Bystrici dnes o štvrtej ráno
3 messages
JS
JG
OR
Sun, Jun 7, 2020 5:17 PM
Re: [Terenne nahravanie] Terenne Súhrnná správa, vydanie 43, číslo 1
2 messages
TS
GB
Mon, May 11, 2020 2:52 PM
Naslouchání probouzející se planetě Reveil 2020
2 messages
JS
TS
Sun, May 10, 2020 8:34 PM
Když už tedy ta letadla opravdu nelétají jako dřív :-)
3 messages
JS
RG
TS
Wed, Apr 29, 2020 6:51 PM
Chorus svítání z Valašska, srnec, ptáci a letadla nikde
1 messages
TS
Tue, Apr 21, 2020 11:06 AM
kuňka
2 messages
JG
TS
Mon, Apr 20, 2020 9:58 AM
aporee maps
6 messages
TS
JG
RG
Thu, Apr 2, 2020 7:19 PM
Fwd: [locustream] Silent·Cities project – Call for participation to a Dataset Collection
1 messages
GB
Tue, Mar 31, 2020 5:18 PM
Jako bych byl na koncertě perkusivního tělesa
4 messages
TS
JG
RG
Tue, Feb 25, 2020 12:45 PM
CfA - 0, 5 PhD and 1 Postdoc position - "The Second Sense" funded research project, Charles University
1 messages
SP
Thu, Dec 19, 2019 12:46 PM
Jak zní naše zahrada, aneb dobrodružství za prahem dveří
3 messages
TS
JG
Mon, Nov 25, 2019 2:09 PM
Jak zněla Česko-Slovenská hranice jedno květnové ráno na Javorine
2 messages
TS
L
Thu, Oct 24, 2019 12:10 PM
Použití LowCut filtru a EQ
4 messages
JS
JG
R
TS
Mon, Sep 9, 2019 12:02 PM
workshop v Presove (prislo mi mailom)
1 messages
JG
Mon, Aug 19, 2019 4:10 PM
nový field recordingový release: Gemer Gothic Route
4 messages
JG
TS
Thu, Aug 1, 2019 2:36 PM
UŠAMI / Field recording workshop na festivale 4živly
1 messages
JJ
Mon, Jul 22, 2019 1:00 PM
Malé zamyšlení z mého nahrávání v Karpatech
4 messages
S
JG
TS
Tue, Jul 16, 2019 11:20 AM
Malé zamyšlení z mého nahrávání v Karpatech
5 messages
TS
JG
R
Mon, Jul 8, 2019 9:53 AM
Fwd: VÝZVA K ZASÍLÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ NA MEZINÁRODNÍ KONFERENCI O ZVUKOVÉ EKOLOGII
1 messages
JG
Mon, Jul 8, 2019 8:40 AM
párenie žiab
2 messages
JG
TS
Thu, Mar 28, 2019 5:43 PM
tak už túto sobotu!
1 messages
JG
Mon, Mar 4, 2019 11:21 AM
už zajtra v LOMe!
1 messages
JG
Fri, Feb 15, 2019 12:30 PM
Nastavení nahrávátka Tascam
2 messages
JS
JG
Sun, Jan 27, 2019 5:07 PM
terenno-nahravacske stretnutie
1 messages
JG
Mon, Jan 14, 2019 3:05 PM
terenny meet-up #2
3 messages
JS
JG
R
Sun, Jan 13, 2019 2:36 PM
Next page